martel
Huzar
nutricia
wisteria

Jesteśmy Fundacja wspierająca placówki opiekuńcze, szpitalne oddziały dziecięce. Chcemy sprawić, żeby każde dziecko miało dostęp do książek, w których znajdzie radość i możliwości rozwijania swojej wyobraźni i zainteresowań. Pragniemy wyrównania ich szans – chcemy wykreować pokolenie mądrych i odpowiedzialnych ludzi, którzy otrzymane dobro będą przekazywać dalej całemu światu.

Wiemy doskonale, że klienci darzą zaufaniem firmy, które udzielają się społecznie. Dzięki współpracy z naszą Fundacją otrzymasz możliwość lokalnego wsparcia i edukacji dzieci. Dzięki temu dotrzemy do nowych podopiecznych w Twojej okolicy. Co za tym idzie zyskujesz wizerunkowo i biznesowo, pokazujesz, że Twoja firma jest odpowiedzialna społecznie i wspiera lokalne działania. Dodatkowo możesz zaangażować swoich pracowników zwiększając ich poczucie dobroczynności.
Szukamy Przyjaciół Fundacji MARTEL.

Naszym obecnym projektem są biblioteczki w kształcie serca, które przekazujemy wraz z naszymi książkowymi darami. Trafiają one na oddziały pediatryczne szpitali w całej Polsce. Chcemy by całość – książeczki wraz z biblioteczką w kształcie serca – tworzyła wyjątkowy dar dla dzieci, a pozycje wydawnicze zawsze kojarzyły się z dobrem, które to serce symbolizuje. Co wyróżnia ten projekt? Książki są prezentem dla dzieci i będą one mogły wyruszyć w podróż razem z dzieckiem.

Jeżeli Państwa firma zostanie opiekunem takiej biblioteczki, Państwa logo znajdzie się w widocznym miejscu, abyśmy mogli poinformować pacjentów oraz ich rodziny, kto jest odpowiedzialny za czynienie dobra dla dzieci. Wszelkie informacje o przeprowadzonej akcji, będą zamieszczane na naszej stronie, w mediach społecznościowych oraz wszelkiego typu materiałach reklamowych.

Fundacja MARTEL łączy ludzi i uwalnia piękne emocje.

Wesprzyj nas

Dlaczego warto zostać Przyjacielem Fundacji Martel?

• Wzbogacenie wizerunku Twojej firmy

• Przeniesienie ważnych społecznie wartości na Twoją firmę

• Stworzenie zaangażowania emocjonalnego klientów i pracowników

• Zwiększenie ekspozycji firmy jako inwestora społecznego