You are currently viewing Oddział chirurgii i traumatologii dziecięcej Fundacja Martel

Oddział chirurgii i traumatologii dziecięcej Fundacja Martel

Oddział Chirurgii i Traumatologii Dziecięcej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Koninie

Kiedy praca sprawia przyjemność, kiedy cel zostaje osiągnięty a serce rozpiera duma, to w miłym tonie jest poinformowanie o tym bliskie nam osoby.

Kochani, informujemy Was, że na Oddziale Chirurgii i Traumatologii Dziecięcej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Koninie na ulicy Szpitalnej 45 znalazła „swoje miejsce” 9 biblioteczka Fundacji MARTEL.

Traumatologia to dziedzina medycyny, której przedstawiciele zajmują się diagnozowaniem oraz leczeniem urazów kości, występujących w nich schorzeń bądź uszkodzeń. Mamy nadzieję, unieruchomione w łóżkach dzieci odłożą chociaż na chwilę telefony i laptopy i, że sięgną po książki i kolorowanki, które przeniosą je w świat fantazji, marzeń i przygód.

Opiekunem bibliotecznego serca została Fundacja ENERGA z siedzibą w Gdańsku. Dziękujemy za wsparcie naszych działań, za pochylenie się nad problemem hospitalizowanych dzieci, za objęcie ich swoimi opiekuńczymi skrzydłami i comiesięczne wsparcie w zakupie książek i kolorowanek, które są prezentem dla małych pacjentów.

Opiekunem biblioteczki została firma:

Fundacja ENERGA z siedzibą w Gdańsku.