You are currently viewing 22 Biblioteczka naszej Fundacji!

22 Biblioteczka naszej Fundacji!

U nas ciągle się coś dzieje!
Nie zatrzymujemy się i pędzimy dalej, by czynić dobro!
Tym razem magiczna biblioteczka Fundacji Martel stanęła na oddziale dziecięcym w Nowym Sączu. Dziękujemy lokalnej firmie Miody Huzar oraz Biznes Misja za zaangażowanie i pomoc. To dzięki wam mali pacjenci z Nowego Sącza mogą korzystać z darmowego dostępu do książek i kolorowanek!
Pamiętajmy, że dobro, które czynimy innym, zawsze do nas wraca. Hospitalizowane dzieci w wielu miastach Polski mogą już korzystać z naszych biblioteczek, teraz czas na kolejne.
Przypominamy, że jesteśmy otwarci na propozycje dotyczące nowych lokalizacji naszych bibliotecznych serc. Jeśli macie pomysł, gdzie powinna stanąć biblioteczka Fundacji Martel, koniecznie dajcie znać! Dzięki naszym darczyńcom docieramy do coraz większej ilości dzieci. Ich radość jest największą nagrodą dla nas wszystkich.